Los 1.ligy

Kolo Domácí Hosté Termín Čas Hala Výsledek
1.kolo BORKY LIGA CHVALETICE NE 17.11. 20:00 STAP BAR 5:2
2.kolo KRAMPOL BORKY LIGA PÁ 27.12. 20:00 STAP BAR 9:6
3.kolo BORKY LIGA LIBODŘICE PÁ 29.11. 20:15 STAP BAR 8:5
4.kolo ŘEČANY BORKY LIGA NE 8.12. 21:00 ŘEČANY 2:5
5.kolo VĚŠÁK BORKY LIGA PÁ 13.12. 20:15 STAP BAR 4:2
6.kolo BORKY LIGA JUNIORS NE 22.12. 20:00 STAP BAR 4:4
7.kolo N.P.C. K.H. BORKY LIGA SO 11.1. 16:30 KUTNÁ HORA 4:4
8.kolo CHVALETICE BORKY LIGA SO 18.1. 15:00 CHVALETICE 6:6
9.kolo BORKY LIGA KRAMPOL NE 26.1. 19:15 STAP BAR 7:2
10.kolo LIBODŘICE BORKY LIGA PÁ 24.1. 20:00 STAP BAR 5:4
11.kolo BORKY LIGA ŘEČANY NE 9.2. 19:15 STAP BAR 4:9
12.kolo BORKY LIGA VĚŠÁK NE 16.2. 20:00 STAP BAR 4:5
13.kolo JUNIORS BORKY LIGA SO 22.2. 19:15 PŘELOUČ 5:6
14.kolo BORKY LIGA KUTNÁ HORA NE 1.3. 20:00 STAP BAR 3:8

 

Soupiska "A" 2019/20

Jméno Zápas
  1. Barták Ondřej
13
  1. Koděra David 13
  3. Rosendorf Stanislav 11
  3. Brant Adam 11
  5. Sladkovský Filip 10
  6. Bareš Daniel 7
  6. Urban Štěpán 7
  6. Kesner Petr 7
  9. Myška Pavel 6
  9. Pelant Josef 6
 11. Oberreiter Jiří  5
 12. Kovařík Jakub 4
 13. Drobný Ondřej 2
 14. Kratochvíl Jan 1
 14. Kadlec Daniel 1

 

Tabulka střelců 2019/20

Pořadí Jméno Gol
1. Koděra David 13
2. Rosendorf Stanislav 11
3. Myška Pavel 9
4. Oberreiter Jiří 7
5. Bareš Daniel 6
6. Pelant Josef 5
7. Kovařík Jakub 4
7. Brant Adam 4
9. Urban Štěpán 3
10. Kesner Petr 2
10. Sladkovský Filip 2
12. Kadlec Daniel 1

 

Ž.K.

Jméno Ž.K.
Bareš Daniel 2
Urban Štěpán 1
Rosendorf Stanislav 2
Brant Adam 2

Los 2.ligy

Kolo Domácí Hosté Termín Čas Hala Výsledek
1.kolo WOLVES BORKY "B" NE 17.11. 17:45 PŘELOUČ 3:3
2.kolo BORKY "B" K. HORA "B" NE 24.11. 20:00 STAP BAR 5:3
4.kolo BORKY "B" BAILANDO NE 8.12. 20:00 STAP BAR 12:2
5.kolo BORKY "B" SKP "B" NE 15.12. 19:15 STAP BAR 8:4
6.kolo CHVALETICE BORKY "B" NE 22.12. 13:13 CHVALETICE 1:8
7.kolo BORKY "B" VELIM NE 12.1. 19:15 STAP BAR 4:4
8.kolo BORKY "B" WOLVES NE 19.1. 19:15 STAP BAR 2:2
9.kolo K. HORA "B" BORKY "B" NE 2.2. 18:30 K. HORA 1:7
11.kolo BAILANDO BORKY "B" SO 8.2. 19:15 STAP BAR 4:18
12.kolo SKP "B" BORKY "B" NE 16.2. 20:15 STAP BAR 7:11
13.kolo BORKY "B" CHVALETICE  SO 22.2. 20:15 STAP BAR 5:6
14.kolo VELIM BORKY "B" NE 1.3. 18:00 VELIM 4:8

 

Soupiska "B" 2019/20

Jméno Zápas
 1. Cimpl Marek  12
 1. Pelant Josef 12
 3. Javůrek Michal 11
 3. Myška Pavel 11
 3. Hanuš Jiří 11
 6. Švestka Andrej 10
 7. Havrilko Jakub 9
 7. Homba Jiří 9
 9. Dvorský Miroslav 5
10. Kulich Lukáš 4
10. Pelant František 4
12. Oberreiter Jiří 3
13. Kvíz Petr 2
14. Teplý David 1

 

Tabulka střelců 2019/20

Pořadí Jméno Gol
1. Myška Pavel 27
2. Pelant Josef 12
3. Javůrek Michal 10
3. Homba Jiří 10
5. Oberreiter Jiří 9
6. Švestka Andrej 6
7. Kvíz Petr 3
8. Kulich Lukáš 2
8. Hanuš Jiří 2
10. Teplý David 1
10. Havrilko Jakub 1
10. Dvorský Miroslav 1

 

 

Ž.K.

Jméno Ž.K.
Kulich Lukáš 2
Švestka Andrej 1
Homba Jiří 1

 

 

  1.liga  
1. Kutná Hora 28
2. Věšák 27
3. Chvaletice  26
4. Řečany 19
5. Libodřice 19
6. Borky liga 18
7. Juniors 16
8. Krampol 10

 

  2.liga  
1. Chvaletice "B" 33
2. Borky "B" 24
3. Velim 21
4. Wolves 21
5. SKP "B" 11
6. Bailando 0
7. Hora "B" 1