Novinky
1.kolo okresní futsalové soutěže
12.11.2016 22:13
Borky liga Kolín - Baník Chvaletice 7-4 (4-2)
Sestava :
Cimpl - Hanuš, Tafel - Křížek, Slezák, Hradilek
Branky :
7. Slezák, 14. Tafel ( Hradilek), 17. Tafel (Slezák), 21. Tafel, 33. Slezák (Tafel), 48. Tafel (Slezák), 41. Křížek (Tafel)
Přehled 10.kola - konečné výsledky ligy
01.11.2016 07:24
1.liga
FK Klec - FC Real Kolín 7:4 (4:1)
Branky : 8. Hradílek (Vosecký), 17. Hradílek (Vosecký), 20. Mráček (Hradílek), 23. Vosecký (Hradílek), 37. Vosecký (Hradílek), 39. Mráček (Hradílek), 45. Vosecký (Hradílek) – 24. Macek (Oberreiter), 31. Macek (Oberreiter), 24. Macek (Oberreiter), 41....
Konečné pořadí ligy
30.10.2016 17:28
1.liga :
1. Night Riders
2. FK Klec
3. FC Real Kolín...
4. Rytíři Wagon
5. Fenerbahce Wagon
6. AS Roma - sestup do 2.ligy
2.liga :
1. FC Nekopnem si - postup do 1.ligy
2. Hero Team
3. Chlaston Villa
4. PV za 20
5. FC Real Kolín "B"
Program 10.kola aneb co nás čeká ve finále B.L.
24.10.2016 12:48
V neděli nás čeká závěrečné kolo Borky ligy (B.L.) Už teď je jasné, že čtvrtý ročník je nejvíce vyrovnaný od vzniku B.L. Pojďme si tedy projít všechny zápasy, které nás čekají...
Chlaston Villa - FC Nekopnem si (8.00 hod)
Začíná se netradičně od 8.00 hod, aby se stihlo vše odehrát a předat ceny do...
Přehled 9.kola
24.10.2016 11:00
1.liga
FC Real Kolín – Fenerbahce Wagon 4:4 (3:2)
Branky : 8. Oberreiter, 20. Oberreiter, 21. Oberreiter, 33. Oberreiter (Vobořil) – 5. Pazdera, 15. Štulla (Vaňkát), 42. Pomichálek (Štulla), 49. Pazdera
AS Roma - Rytíři Wagon 5:2 (3:2)
Branky: 8. Kroščen (E.Žemba), 10. Dreveniak (Kroščen),...
Záznamy: 341 - 345 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
GOATS POLABÍ
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
NE
NE
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
NE
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
NE
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....