Novinky
Přehled 8.kola
17.10.2016 15:16
1.liga
FC Real Kolín - AS Roma 5:4 (1:3)
Branky : 10. Vidner (Cimpl), 29. Oberreiter (Černý), 40. Oberreiter (Černý), 43. Černý (Cimpl), 49. Černý (Oberreiter) – 1. Franko (Dreveniak), 7. Franko (F.Červeňák), 14. Dreveniak (Kroščen), 42. Kroščen (Franko)
Rytíři Wagon - FK Klec 1:8 (0:4)
Branky:...
Přehled 7.kola
10.10.2016 21:03
1.liga
Real Kolín – Rytíři Wagon 10:0 (6:0)
Branky: 3. Vobořil (Černý), 5. Vobořil (Oberreiter), 6. Johnson (Oberreiter), 13. Oberreiter, 17. Oberreiter (Vobořil), 19. Johnson (Oberreiter), 35. Oberreiter (Černý), 45. Oberreiter (Černý), 49. Johnson (Černý), 50. Johnson (Oberreiter)
FK Klec...
Rozhodnutí disciplinární komise o provinění a trestů
09.10.2016 17:19
Rozhodnutí disciplinární komise o provinění a trestů z utkání
Borky ligy 4.ročník-podzim 2016 :
Ze dne 9.10.2016
Hero Team – Chlaston Villa
Šumpela Petr (Chlaston Villa) - zastavení činnosti na 2 soutěžní utkání za udělení ČK nesportovní chování vůči rozhodčímu – hrubá urážka vulgárními...
Přehled 6.kola
03.10.2016 16:54
1.liga
AS Roma – FK Klec 3:4 (1:3)
Branky: 18. Kroščen (F.Červeňák), 27. Dreveniak (Kroščen), 44. Franko (Dunka) – 10. Štefančík (Janeček), 21. Janeček, 23. Mráček (Štefančík), 32. Pasker (Hradílek)
Rytíři Wagon – Fenerbahce Wagon 6:4 (3:3)
Branky: 8. Brant, 15. Kovařík, 24. Kovařík (Skoták), 42....
Přehled 5.kola
27.09.2016 18:53
1.liga
FC Real Kolín – FK Klec 4:5 (3:2)
Branky: 8. Čubr (Valový), 12. Oberreiter, 12. Oberreiter, 45. Valový (Mitro) – 14. Mráček, 20. Vosecký (Janeček), 43. Mráček (Adámek), 45. Adámek (Janeček), 47. Mráček
Night Riders – Rytíři Wagon 6:6 (4:3)
Branky: 9. Kobylák, 19. Mbemba, 21. Macháček...
Záznamy: 346 - 350 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
GOATS POLABÍ
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
NE
NE
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
NE
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
NE
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....