Novinky
1.ročník ligového poháru vyhrál Real Kolín
19.06.2016 15:48
Čtvrtfinále :
Rytíři Wagon - Hero Team 3-1
PV za 20 - Real Kolín 0-5
Night Riders - Fenerbahce Wagon 0-5 Kontumace
Chlaston Villa - AS Roma 1-1 , 1-2 penalty
Semifinále :
Rytíři Wagon - Real Kolín 1-3
Fenerbahce - AS Roma 0 - 5
Finále
Real Kolín -AS Roma 2 - 1
Konečné pořadí:
1. Real...
Nasazení do ligového poháru 19.6.
13.06.2016 10:44
Nasazení do ligového poháru 19.6. :
1. Rytíři Wagon
2. AS Roma
3. Fenerbahce Wagon
4. PV za 20...
5. Real Kolín
6. Night Riders
7. Chlaston Villa
8. Hero Team
----------------------------------------------
9.00 hod - 1) Rytíři Wagon - 8) Hero Team
9.30 hod - 4) PV za 20 - 5) Real Kolín
10.00 hod -...
Přehled 10.kola
13.06.2016 10:41
1.liga
AS Roma – PV za 20 10:1 (5:1)
Branky: 2. E. Žemba (L. Žemba ), 10. L. Žemba (Doležal), 12. Kroščen, 15. P. Žemba (Dunka), 21. Kroščen (L. Žemba), 29. Doležal (Dunka), 34. Doležal (J. Červeňák), 39. Dunka (Kroščen), 41. Doležal (J. Červeňák), 48. Doležal – 7. Růžička (J....
Konečné pořadí B.L.
12.06.2016 17:01
Konečné pořadí 1.ligy :
1. Rytíři Wagon
2. FK Klec
3. AS Roma
4. Fenerbahce Wagon...
5. PV za 20 - sestup do 2. ligy
Konečné pořadí 2.ligy :
1. Real Kolín - postup do 1.ligy
2. Night Riders - postup do 1.ligy
3. FC Hangover
4. Chlaston Villa
5. Hero Team
6. FC...
Přehled 9.kola
05.06.2016 21:20
1.liga
FK Klec – AS Roma 2:8 (2:3)
Branky: 6. Shelemba, 14. Mráček (Pasker) – 15. Doležal (Dreveniak), 16. Doležal, 18. Kroščen, 29. P. Žemba (Doležal), 36. Kroščen (Dunka), 43. Doležal (Kroščen), 47. Mital (Dreveniak), 49. E. Žemba (Dreveniak)
Rytíři Wagon – Fenerbahce Wagon 7:3 (3:0)
Branky: 1....
Záznamy: 361 - 365 ze 449
Novinky
Přihlášené týmy
18.03.2024 16:20
TÝM
SOUPISKA
PLATBA
Irish Goats
ANO
ANO
RŮŽOVÍ PANTEŘÍ
ANO
ANO
FENERBAHCE WAGON
ANO
ANO
NELIDSKÝMAŠINY
ANO
ANO
KOLI TEAM
ANO
NE
AS ROMA "A"
ANO
ANO
AS ROMA...
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
23.02.2024 18:21
Přehled přihlášených týmů do 16.ročníku - uzávěrka přihlášek do 10.3.
1. FC Breakkers
2. Koli Team
3. FC Rümpijeem
4. Fenerbahce Wagon
5. AS Roma
6. AS Roma "B"
7. Růžoví panteři
8. Viktoria Kolín
9. Goats Polabí
10. Slezský Bazal
11. Nelidský mašiny
ČERVENÁ -...
Přehled 10.kola
22.06.2023 15:32
FC Breakkers - FC Rümpijeem 15:2Branky : Drahovzal 3+2, Kopecký 1+2, Zbořil 1+0, Kainar 0+1, Drobný 2+0, Mich. Adámek 6+3, Sladkovský 2+6 - A. Machurka 1+0, Vobořil 0+1, Huňady 1+0Inter Kolín - Fenerbahce Wagon 7:1Branky : Tokar 1+2, Akopian 2+0, Baluta 0+2, Skrypka 2+0 - Křížek 1+0, Rychlík...
Přehled 9. kola
14.06.2023 16:19
FC Rümpijeem - Atletiko Kolín 3:16 Branky : M. Machurka 1+1, Šulc 1+0, Huňady 1+1, K. Machurka st. 0+1 - Jedlička 8+4, Klepal 5+5, Hojda 3+6Béžoví Pežoti - Inter Kolín 1:8Branky : Horák 1+0 - Skrypka 1+0, Shapovalov 4+2, Tokar 2+2, Akopian 1+2Fenerbahce Wagon - FC...
Přehled 8. kola
05.06.2023 21:53
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 4:14Branky : A. Machurka 2+1, Vejdělek 0+2, Šulc 0+1, Procházka 0+1, Huňady 1+0, Jech 1+0 - Javorský 0+1, Hoření 5+0, S. Huleš 3+4, J. Huleš 1+3, Rychlík 1+2, Novotný 0+2, Křížek 4+2Atletiko Kolín - Inter Kolín 2:10Branky : Jedlička 1+1, Sukhina...
Přehled 7.kola
28.05.2023 15:06
Béžoví Pežoti - FC Rümpijeem 3:3Branky : J. Vondráček 0+2, M. Vondráček 1+0, Horák 2+0, Mensatoris 0+1 - A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1, Šulc 2+0, Procházka 0+1, K. Machurka st. 0+1 Fenerbahce Wagon - Atletiko Kolín 1:2Branky : S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1 -...
Přehled 6.kola
23.05.2023 17:04
FC Rümpijeem - Inter Kolín 1:4Branky : A. Machurka 0+1, Huňady 1+0 - Shapovalov 2+0, Akopian 2+0, Kysil 0+1, Hrychanyk 0+1, Skrypka 0+1 Fenerbahce Wagon - Béžoví Pežoti 13:2Branky : S. Huleš 4+2, Rychlík 1+2, Novotný 3+1, Moravec 0+2, Křížek 3+1, Bareš 1+2, J....
Přehled 5. kola
15.05.2023 19:39
FC Rümpijeem - Fenerbahce Wagon 1:12Branky : A. Machurka 1+0, Vejdělek 0+1- Sixta 5+1, Kainar 1+1 Mich. Adámek 2+0, Sladkovský 1+3, Bubeník 0+4, Kopecký 3+1 Fenerbahce Wagon - Inter Kolín 5:3Branky : Javorský 1+0, S. Huleš 0+3, Rychlík 3+1, Novotný 1+0 -...
Přehled 4.kola
07.05.2023 15:59
FC Breakkers - Fenerbahce Wagon 7:2Branky : Mich. Adámek 4+0, Mar. Adámek 2+2, Kosina 0+1, Sladkovský 0+1, Drobný 1+1, Drahovzal 0+1 - S. Huleš 1+0, Rychlík 0+1, vlastní Atletiko - FC Rümpijeem 10:7Branky: Javůrek 3+5, Oberreiter 4+1, Biroš 1+0, Lutsiuk 0+2, Jedlička...
Přehled 3.kola
30.04.2023 22:17
Béžoví Pežoti - FC Breakkers 2:10Branky : J. Vondráček 1+1, Světlík 1+0, Komeda 0+1 - Mich. Adámek 4+0, Koška 3+0, Bayer 0+4, Sixta 2+1, Mar. Adámek 1+2, Kopecký 0+1, Zbořil 0+1Fenerbahce Wagon - FC Rümpijeem 2:3Branky: Rychlík 2+0, Bareš 0+1, Sklenařík 0+1 - K. Machurka ml. 1+1, A....